Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Iron Fist na pierwszym plakacie 0

Netflix i Marvel przygotowali na nowojorskim Comic-Conie dla swoich fanów panel poświęcony produkcji Iron Fist. Z tej okazji zaprezentowany został pierwszy oficjalny plakat promujący kolejny serial należący do uniwersum

fot. materiały prasowe

Jest tak zwany 'ruchomy' plakat i jego autorem jest Joe Quesada. Trzeba przyznać, że jest całkiem pomysłowy i inni od wcześniejszych plakatów, które promowały seriale Netfliksa i Marvela. Możecie go obejrzeć poniżej.

Marvel's Iron Fist opowie historię Daniela Randa. Jest on mistrzem wschodnich sztuk walki, który swoje niesamowite zdolności wykorzystuje do zwalczania wszechobecnej przestępczości w Nowym Jorku.

W roli tytułowej zobaczymy Finna Jonesa. Oprócz niego w serialu pojawią się także Jessica Henwick (zagra Colleen Wing, sojuszniczkę Daniela, która prowadzi swoje dojo sztuk walki), David Wenham (wcieli się w bezwzględnego korporacyjnego lidera Harolda Meachuma, który znał rodziców głównego bohatera), Jessica Stroup i Tom Pelphrey (zagrają oni Joy i Warda Meachumów, dzieci Harolda, które znają Daniela z dzieciństwa). W produkcji zobaczymy również znaną z Jessiki Jones, wpływową panią adwokat Jeri Hogarth, w którą wcieli się Carrie-Anne Moss.

Serial będzie składał się z 13 odcinków i wejdzie w skład uniwersum tworzonego przez Netfliksa oraz Marvel. W jego skład wchodzą już Daredevil, Jessica Jones oraz Luke Cage. Wszyscy ci bohaterowie wystąpią we wspólnym miniserialu zatytułowanym The Defenders.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…