Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chris Pine dementuje informacje dotyczące Steve'a Trevora 1

Sporo spekulowano na temat postaci Steve’a Trevora, którą w widowisku Wonder Woman zagra Chris Pine. Fani zastanawiali się czy aktor zagra dwie wersje komiksowego bohatera.

Pine zdementował jednak plotki, które mówiły, że w filmie pojawi się Steve Trevor, którego poznamy w trakcie I wojny światowej oraz Steve Trevor żyjący w czasach współczesnych. Kiedy padło pytanie o ten element filmu odpowiedział w najprostszy z możliwych sposób: Nie. Z pewnością niektórzy z Was uznają tę nowinę za rozczarowującą.

Gwiazdor serii "Star Trek" nieco więcej powiedział na temat pracy przy filmie. Zdradził także połączeniem jakich gatunków filmowych jest to film. Mamy się spodziewać kina romantycznego, które zostało wplecione w widowisko akcji!

To było przyjemne zakochać się w Gal Gadot. Przyjemne było także pracowanie trochę przy komedii, trochę przy filmie akcji. Czas spędzony przy produkcji był dobrym okresem. Myślę, że było naprawdę zabawnie i ekscytująco. Jest to ładna historia miłosna osadzona w środku filmu akcji. Myślę, że nie oglądaliście zbyt często takiego czegoś w tego typu kinie.

powiedział Chris Pine

Produkcja należąca do uniwersum DC i Warner Bros. Pictures, opowie historię księżniczki Diany żyjącej na odciętej od świata wyspie Amazonek. Kiedy na wybrzeżu rozbija się pilot i opowiada Dianie o niszczącym świat konflikcie, Księżniczka postanawia wyruszyć na pomoc i ocalić świat przed zagładą, odkrywając przy tym swoje prawdziwe moce. Premiera 1 czerwca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…