The Grand Tour - zwiastun nowego programu Clarksona

fot. materiały prasowe

Amazon zaprezentował zwiastun nowego programu Jeremy’ego Clarksona – The Grand Tour. Oczywiście w tym motoryzacyjnym show nie zabraknie dwóch kompanów popularnego prezentera – Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

18 dzień listopada! Zapamiętajcie sobie tę datę. To właśnie wtedy premiera pierwszego odcinka długo oczekiwanego programu The Grand Tour, które zostało stworzone przez trio znane dzięki Top Gear. W sieci pojawił się pełny zwiastun produkcji i trzeba przyznać jedno – mają rozmach chłopaki! Czaderskie auta, masa akcji, świetnie dobrana muzyka, wyścigi… wybuchy i czołg. Tak, to nie żart.

Włodarze BBC mogą pluć sobie w brodę. Jak z czymś takim obecne Top Gear ma konkurować? Przekonajcie się sami i zobaczcie ten epicki zwiastun.

Ostatnio w sieci pojawiła się informacja, że nakręcenie sceny otwarcia programu The Grand Tour kosztowała 3,2 mln dolarów! Nigdy wcześniej nie wydano podobnych pieniędzy na tego typu scenę w historii małego ekranu. Całość ma być utrzymana w klimatach widowiska Mad Max: Na drodze gniewu. W nieprawdopodobnej sekwencji mają pojawić się fordy Mustangi, odrzutowce, akrobaci oraz 1500 innych aut.

Źrodło: The Grand Tour


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)