Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The Grand Tour - zwiastun nowego programu Clarksona 1

Amazon zaprezentował zwiastun nowego programu Jeremy’ego Clarksona – The Grand Tour. Oczywiście w tym motoryzacyjnym show nie zabraknie dwóch kompanów popularnego prezentera – Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

fot. materiały prasowe

18 dzień listopada! Zapamiętajcie sobie tę datę. To właśnie wtedy premiera pierwszego odcinka długo oczekiwanego programu The Grand Tour, które zostało stworzone przez trio znane dzięki Top Gear. W sieci pojawił się pełny zwiastun produkcji i trzeba przyznać jedno – mają rozmach chłopaki! Czaderskie auta, masa akcji, świetnie dobrana muzyka, wyścigi… wybuchy i czołg. Tak, to nie żart.

Włodarze BBC mogą pluć sobie w brodę. Jak z czymś takim obecne Top Gear ma konkurować? Przekonajcie się sami i zobaczcie ten epicki zwiastun.

Ostatnio w sieci pojawiła się informacja, że nakręcenie sceny otwarcia programu The Grand Tour kosztowała 3,2 mln dolarów! Nigdy wcześniej nie wydano podobnych pieniędzy na tego typu scenę w historii małego ekranu. Całość ma być utrzymana w klimatach widowiska Mad Max: Na drodze gniewu. W nieprawdopodobnej sekwencji mają pojawić się fordy Mustangi, odrzutowce, akrobaci oraz 1500 innych aut.

Źrodło: The Grand Tour

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…