Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kolejne przygody Królikuli na antenie Boomeranga 0

Królikula znów ma kłopoty. Razem z Chesterem i Haroldem padają ofiarą czarów i zostaną zamienieni w jedno zmutowane zwierzę. Czy uda im się znaleźć antidotum i wrócić do swoich wcieleń? Odpowiedź w nowych odcinkach Królikuli. Emisja na antenie Boomeranga od poniedziałku 17 października.

Królikula to królik-wampir, który po wypiciu soku marchewkowego zyskuje magiczną moc i może przeciwstawiać się strasznym bestiom i magicznym zjawom, które spotyka na swojej drodze. Gdy supermoce nie wystarczają, z opresji ratują go najlepsi przyjaciele – kot Chester, pies Harold i dziewczynka – Mina.

W nowych odcinkach Królikulę czekają kolejne komiczne perypetie. Gdy pewnego słonecznego dnia wyjdzie na spacer, będzie musiał jak najszybciej wracać do domu, zanim palące słońce zmieni go w popiół. Innym razem, po wypiciu soku warzywnego wpadnie w trans obsesyjnego sprzątania całego domu, a gdy zje ostrą przyprawę, będzie zamieniał w ogień wszystko, czego dotknie. To jeszcze nie koniec! W wyniku magicznego zaklęcia cała trójka zwierzaków – Królikula, Chester i Harold –zamieni się w jedno zmutowane zwierzę. Bohaterowie usilnie będą próbowali oddzielić się od siebie i wrócić do swoich wcieleń. Nie będzie to jednak łatwe zadanie.

*Premierowe odcinki pierwszego sezonu „Królikuli” od 17 października na antenie Boomeranga. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o 16.20. *

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…