Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację w październiku 2

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele filmów i seriali, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

fot. materiały prasowe

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

W październiku mamy coś dla fanów męskiego kina tworzonego w naszym kraju. Do wygrania na DVD jest znakomity film Patryka VegiPitbull. Nowe porządki. Produkcja zdobyła rzeszę fanów w naszym kraju. Dla polskiego kinomana jest to pozycja obowiązkowa i należy ją mieć w swojej kolekcji.

Jeśli nie jesteście fanami rodzimego kina, to mamy dla Was kilka innych propozycji. Ugotowany Bradley Cooper w kulinarnej komedii, zagłada legendarnego miasta Pompeje, Kroczący wśród cieni Liam Neeson oraz pierwszy sezon serialu Demony Da Vinci.

Dla najbardziej aktywnego użytkownika w październiku mamy natomiast komedię w gwiazdorskiej obsadzie – Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie.

Nagrody filmowe możesz zamienić również na bilety do kina! Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Tutaj natomiast macie PORADNIK DODAJĄCEGO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…