Iron Fist - pierwszy zwiastun serialu Netfliksa

Do sieci trafił pierwszy zwiastun kolejnego serialu Netfliksa i Marvela – Iron Fist. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z tym materiałem.

Marvel's Iron Fist opowie historię Daniela Randa. Jest on mistrzem wschodnich sztuk walki, który swoje niesamowite zdolności wykorzystuje do zwalczania wszechobecnej przestępczości w Nowym Jorku.

W roli tytułowej zobaczymy Finna Jonesa. Oprócz niego w serialu pojawią się także Jessica Henwick (zagra Colleen Wing, sojuszniczkę Daniela, która prowadzi swoje dojo sztuk walki), David Wenham (wcieli się w bezwzględnego korporacyjnego lidera Harolda Meachuma, który znał rodziców głównego bohatera), Jessica Stroup i Tom Pelphrey (zagrają oni Joy i Warda Meachumów, dzieci Harolda, które znają Daniela z dzieciństwa). W produkcji zobaczymy również znaną z Jessiki Jones, wpływową panią adwokat Jeri Hogarth, w którą wcieli się Carrie-Anne Moss.

Serial będzie składał się z 13 odcinków i wejdzie w skład uniwersum tworzonego przez Netfliksa oraz Marvel. W jego skład wchodzą już Daredevil, Jessica Jones oraz Luke Cage. Wszyscy ci bohaterowie wystąpią we wspólnym miniserialu zatytułowanym The Defenders.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)