Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Daniel Craig chce pozostać Jamesem Bondem 2

Saga dotycząca tego kto wcieli się w postać Jamesa Bonda w kolejnym filmie trwa w najlepsze. Po tym jak kilka miesięcy temu gwiazda serii, Daniel Craig zapowiedział iż nie ma zamiaru ponownie grać Agenta 007, sytuacja diametralnie się zmieniła. Aktor stwierdził, że jest wciąż zainteresowany wcielaniem się w tę postać.

Na Comic-Conie w Nowym Jorku gwiazdor rozmawiał z fanami i dziennikarzami. Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania o to czy Craig będzie grał jeszcze w filmach o Agencie Jej Królewskiej Mości. Oto co aktor miał do powiedzenia w tej kwestii:

Mogę powiedzieć, że mam najlepszą robotę na świecie. Będę ją wykonywać tak długo, dopóki mnie z niej nie wykopią. Jeśli przestanę już ją wykonywać, to będę za tym straszliwie tęsknił.

powiedział Daniel Craig

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się plotka dotycząca bajońskiej oferty, jaką brytyjski aktor miał dostać od producentów serii o Bondzie. Mówiło się o tym, iż dostanie 150 mln dolarów za występ w jeszcze dwóch filmach opowiadających o przygodach Agenta 007. Czyżby to właśnie ta kwota była powodem zmiany decyzji Craiga? Sam zainteresowany dementuje spekulacje dotyczące owej oferty.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…