Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Krwawa fotka z filmu Logan 1

Na Instagramie pojawiła się jeszcze jedna fotka promująca widowiska Logan, które będzie pożegnaniem Hugh Jackmana z rolą Wolverine’a. Zdjęcie jest krwawe i zapowiada nam, że film naprawdę będzie zrobiony z myślą o kategorii wiekowej R. Sprawdźcie ją sami.

Akcja zostanie umiejscowiona w niedalekiej przyszłości, w roku 2024. Wolverine coraz częściej zatraca swoje moce, czasami w ogóle nie może z nich korzystać. Jest chory i przesadza z alkoholem. Sam świat także wygląda całkiem inaczej. Na świecie rodzi się coraz mniej mutantów, a rząd wprowadza w życie operację "Transigen". Dzięki niej zmutowane dzieci są szkolone, jako maszyny do zabijania.

Dziewczynką – której ręka pojawiła się na plakacie – zaczyna opiekować się Wolverine, który staje się dla niej mentorem. Podobnie jak on, tak i ona posiada wysuwające się z rąk szpony. W filmie zobaczymy także starego i schorowanego Profesora Charlesa Xaviera. Przez te wszystkie lata stał się jeszcze bardziej potężny, jednak przez to jego moce są niestabilne. Co gorsza ma zaniki pamięci, przez które czasami nie poznaje Logana.

Premiera Logana zaplanowana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…