Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wyj ze śmiechu i becz o więcej! Animowana komedia Wilk w owczej skórze w kinach 0

Jak to się stało, że wilk zmienił ciało? Wilk w owczej skórze to komediowa animacja, która zaspokoi wilczy apetyt na przygodę każdego widza! Pełen zakręconej magii i rogatych zwrotów akcji film wyczarowany został przez twórców kinowych przebojów Królowa Śniegu i Królowa Śniegu 2 – serii która podbiła serca blisko 400 000 widzów w całej Polsce! Wilk w owczej skórze zdobył Grand Prix na międzynarodowym festiwalu filmów dziecięcych w Korei Południowej oraz otrzymał specjalne wyróżnienie dla "Najlepszej doskonałości" na Catalina Film Festival w Los Angeles. Przedstawiamy oficjalny polski plakat filmu.

fot. materiały prasowe

Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.

Za wypełniony humorem dubbing filmu odpowiada Studio PRL, które ma na swoim koncie m.in. hity: Wakacje Mikołajka, Mały Książę i kultową grę "Wiedźmin 3". Mistrzowskim tłumaczeniem dialogów zajął się Jakub Wecsile (Kraina lodu, Merida Waleczna, Ralph Demolka, Gnomeo i Julia, Zaplątani), a polską wersję językową wyreżyserował Dariusz Błażejewski (Misiek w Nowym Jorku, Ups! Arka odpłynęła, Zambezia). Pośród wycia (ze śmiechu) i beczenia (o więcej wycia ze śmiechu) usłyszymy głosy Bernarda Lewandowskiego (Mowgli z Księgi dżungli), niezastąpionego Jarosława Boberka (Król Julian z Madagaskaru), Pawła Szczęsnego (Gandalf z LEGO PRZYGODY) i wielu innych.

Wilk w owczej skórze w kinach od 18 listopada!

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…