Odtwórca Jimmy'ego Olsena pojawi się w Justice League

Produkcje superbohaterskie przyzwyczaiły nas do częstego puszczania oczka w stronę widza, nawiązując do innych marek czy serii. Całkiem możliwe, że w nadchodzącym Justice League pojawi się czworokrotny odtwórca postaci Jimmy’ego Olsena, Marc McClure.

Już w tegorocznym Batman v Superman mogliśmy zauważyć postać Jimmy’ego Olsena, tym razem zagraną przez Michaela Cassidy'ego. Pojawia się on w krótkim epizodzie na początku filmu jako tajny agent CIA. Zack Snyder stwierdził: nie mamy miejsca dla Jimmy’ego w naszym panteonie bohaterów, jednak chcemy pobawić się trochę jego postacią.

Najbardziej kultowym odtwórcą postaci Jimmy’ego jest Marc McClure. Aktor wcielił się w fotoreportera pięciokrotnie – pojawił się w każdej części Supermana z Christopherem Reeve oraz w Supergirl. W ramach zabawnego easter egga wystąpił też w 7. sezonie Tajemnic Smallville jako Dax-Ut. Czy jest możliwe zatem, aby McClure zagrał w Justice League?

Ostatnio aktor był obecny na specjalnym pokazie Superman II: Richard Donner Cut w Sydney, gdzie wyznał, że jest zaangażowany w powstawanie kinowego uniwersum DC. Później dodał, że pod koniec 2017 roku wystąpi w bliżej nieokreślonym filmie. Łącząc oba fakty, można śmiało dojść do wniosków, że chodzi właśnie o Justice League.

Film trafi do kin 17 listopada 2017 roku.

Źrodło: screenrant.com


Kornel Nocoń
Maniakalny kinoman, wychowany na Kieślowskim, Kubricku, Koterskim, Tarantino i „Władcy Pierścieni”. W wolnych chwilach ogląda filmy – a jeśli ich nie ogląda, to ogląda seriale. Fan kina realistycznego z misją zniechęcenia polskich widzów do słabych produkcji.