Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.

John Wick będzie zabijał po raz trzeci! 1

W miniony weekend na nowojorskim Comic Conie zaprezentowany został pierwszy zwiastun produkcji John Wick: Chapter Two. Choć, nie wiadomo jeszcze, jak kontynuacja filmu akcji z Keanu Reevesem poradzi sobie z zarobkiem (premierę zaplanowano dopiero na 10 lutego 2017 roku), to twórcy opowiadają już o części trzeciej – mają nawet sprecyzowaną fabułę!

Studio poprosiło nas, abyśmy przeprowadzili burzę mózgów i pomyśleli, czy potrafimy wymyślić jeszcze jeden film. Sequel w dużej mierze należy do Winstona (Ian McShane)… Do wykorzystania pozostaje również Lance Reddick… Mamy kilka pomysłów!

powiedział reżyser serii, Chad Stahelski, w wywiadzie dla Collider.

Zarówno właściciel Hotelu Continental, Winston, jak i Charon (Lance Reddick) pojawiają się w obu częściach Johna Wicka. Reżyser zaspoilerował swoją wypowiedzią fakt, że obie postacie nie zginą w kontynuacji przygód emerytowanego płatnego mordercy.

O produkcji John Wick: Chapter Two reżyser powiedział:

Kiedy doszło do momentu napisania scenariusza do części drugiej, mieliśmy dziesiątki fatalnych pomysłów – stwierdziliśmy pieprzyć to i już na drugi dzień chcieliśmy porzucić ten projekt. Aż w końcu przestaliśmy się martwić – to zabawne. Czy film jest tak dobry, jak jego część pierwsza? Nie wiem, to indywidualna opinia. Czy rozegraliśmy pewne wątki lepiej? Tak. Czy rozbudowaliśmy postacie? Tak. Są lepsze od strony technicznej. Czy wszystkie zmiany działają na korzyść produkcji? Tak, lecz trzeba nastawić się na coś zupełnie innego.

John Wick: Chapter Two trafi do kin 10 lutego 2017 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…