Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe zdjęcie zdradza ważną lokację filmu Logan 0

Na oficjalnym instagramowym koncie filmu Logan pojawiło się kolejne zdjęcie zapowiadające film. Na pierwszy rzut oka nie jest to nic specjalnego, jednak jeśli zagłębimy się nieco bardziej, to okaże się, że fotografia może przedstawiać niezwykle ważną lokację dla historii, którą zobaczymy w przyszłym roku.

Zdjęcie przedstawia jakieś ruiny i zostało podpisane, jako zakłady hutnicze. Jeśli przyjrzymy się mu bliżej dostrzeżemy również zaparkowaną limuzynę. Niektóre plotki sugerowały, że Wolverine będzie w filmie pracował jako szofer, więc można stawiać zakłady, że mutant znajduje się, gdzieś w okolicy tej konstrukcji.

A dlaczego akurat zakłady hutnicze? Od dawna wiadomo, że Logan będzie pożegnaniem Hugh Jackmana z rolą Wolverine’a. Podobno jednym z komiksów, na którym bazowali twórcy scenariusza był "Death of Wolverine". Możliwe więc, że owa fabryka zostanie wykorzystana do zaprezentowania nam ostatniego aktu w filmie. Oczywiście są to tylko i wyłącznie spekulacje, a samo zdjęcie może być zwykłym pogrywaniem z fanami.

Premiera filmu Logan została zaplanowana na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2016-10-12

Lepiej żeby Logan nie był bazowany na Death of Wolverine. To była wyjątkowo żałosna historia. Wielu fanów było nią rozczarowanych, i po zapoznaniu się z tematem – wcale się nie dziwię…

Proszę czekać…