Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Blade prędko nie wróci na ekrany kin 0

Niestety nie mamy dobrych informacji dla fanów Blade’a, którzy czekają na kolejny film z łowcą wampirów. Kilka dni temu na Comic-Conie w Nowym Jorku, Kate Beckinsale wyznała, że planowany był crossover Blade’a oraz serii "Underworld". Nie doszedł on do skutku, ponieważ Marvel miał przygotowywać jakiś projekt związany ze swoją postacią.

Te słowa potwierdził szef Marvel Studios, Kevin Feige. Powiedział, że Sony chciało stworzyć wspólny projekt, w którym spotkałyby się postacie znane z filmów "Underworld" oraz Blade. Potwierdzone zostały także słowa, jakoby Wieczny Łowca był w planach włodarzy marvelowskiego studia. Niestety Feige dodał także, że nie ma co liczyć na nowy film w najbliższym czasie. Obiecał jednak, że stanie się to na pewno. Nie zna jednak przybliżonej daty.

Szanse na stworzenie solowego filmu o przygodach Blade’a także wydają się być nikłe. Całkiem możliwe, że postać ta zostałaby włączona do któregoś z filmów należących do uniwersum. Inną – wydaje się, że dużo bardziej realną – opcją jest dołączenie do telewizyjnej rodziny Marvela. Wystarczy przypomnieć sobie Ghost Ridera, który nie tak dawno pojawił się w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. W grę wchodzi również produkcja, która mógłby zostać stworzona przez Netfliksa.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…