Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pierwszy trailer 2. sezonu Outcast: Opętanie 0

Coroczny zjazd fanów fantastyki w Nowym Jorku – Comic Con – właśnie się zakończył. Na konwencie nie mogło zabraknąć Roberta Kirkmana. Twórca takich produkcji jak The Walking Dead tym razem przygotował niespodziankę dla fanów Outcast: Opętanie. Na zjeździe został zaprezentowany trailer 2. sezon serialu o opętaniach w miasteczku Rome. Nadchodząca seria będzie jeszcze mroczniejsza niż poprzednia, a główny bohater będzie musiał stawić czoła jeszcze potężniejszym siłom.

fot. materiały prasowe

Kyle Barnes (Patrick Fugit) w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu odkrywa, że posiadany przez niego dar, a jednocześnie przekleństwo, wypędzania demonów przekazał swojej córce. To właśnie kilkuletnia Amber uratowała mu życie, gdy plan ratowania miasteczka przed falą zła nie poszedł po jego myśli.

Narratorką najnowszego trailera jest właśnie Amber. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka rozmawia ze swoją ciotką Megan. Siostra Kyle’a nie może dojść do siebie po ostatnich dramatycznych wydarzeniach, które sama sprowokowała. Megan opętana przez demona zabiła swojego męża Marka (David Denman). W materiale widzimy również wielebnego Andersona, pocieszającego kogoś na ulicy, oraz szeryfa Gilesa, który z niepokojem obserwuje wydarzenia, do jakich dochodzi w jego mieście.

Czy Kyle Barnes zdoła ochronić siebie i córkę przed demonami? Tego dowiemy się w 2. sezonie Outcast: Opętanie!

Źrodło: FOX

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…