Arya Stark na planie 7. sezonu Gry o tron

fot. materiały prasowe

Produkcja siódmego sezonu Gry o tron odbywa się na całym świecie. W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć z Irlandii Północnej, gdzie przebywa Maisie Williams, czyli odtwórczyni roli Aryi Stark.

Fotografie są o tyle interesujące, że pokazują w co Arya Stark jest ubrana. Ma na sobie podobne rzeczy do tych, które nosiła pod koniec czwartego sezonu, gdy zdecydowała się opuścić Westeros i znaleźć Jaquena H’gara w Bravoos. Teraz po finale szóstej serii wiemy, że dziewczyna musi powrócić w swoje rodzinne rejony. Nowe zdjęcia prezentują nie tylko stroje charakterystyczne dla Westeros, ale również możemy zobaczyć na jednym z nich Maisie Williams siedzącą obok Isaaca Hempsteada Wrighta. W serialu gra on brata Aryi, Brana Starka.

Całkiem możliwe, że plotki które mówiły o tym, że dojdzie do kolejnego spotkania dzieci Neda Starka mogą okazać się prawdziwe. Bran Stark, Arya Stark i Sansa Stark wspólnie na ekranie nie pojawili się od pierwszej serii, kiedy ich ojciec został ścięty przez Króla Joffreya. Nowa seria zapowiada się pasjonująco.

Źrodło: TV Web


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)