Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Arya Stark na planie 7. sezonu Gry o tron 1

Produkcja siódmego sezonu Gry o tron odbywa się na całym świecie. W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć z Irlandii Północnej, gdzie przebywa Maisie Williams, czyli odtwórczyni roli Aryi Stark.

fot. materiały prasowe

Fotografie są o tyle interesujące, że pokazują w co Arya Stark jest ubrana. Ma na sobie podobne rzeczy do tych, które nosiła pod koniec czwartego sezonu, gdy zdecydowała się opuścić Westeros i znaleźć Jaquena H’gara w Bravoos. Teraz po finale szóstej serii wiemy, że dziewczyna musi powrócić w swoje rodzinne rejony. Nowe zdjęcia prezentują nie tylko stroje charakterystyczne dla Westeros, ale również możemy zobaczyć na jednym z nich Maisie Williams siedzącą obok Isaaca Hempsteada Wrighta. W serialu gra on brata Aryi, Brana Starka.

Całkiem możliwe, że plotki które mówiły o tym, że dojdzie do kolejnego spotkania dzieci Neda Starka mogą okazać się prawdziwe. Bran Stark, Arya Stark i Sansa Stark wspólnie na ekranie nie pojawili się od pierwszej serii, kiedy ich ojciec został ścięty przez Króla Joffreya. Nowa seria zapowiada się pasjonująco.

Źrodło: TV Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
rafalll 2016-10-14

Gra o tron najlepszy serial w historii kina, już nie mogę doczekać się 7 serii serialu, ciekawe swoją drogą czy będzie to już ostatni sezon czy może jeszcze uda
się twórcom pociągnąć serial trochę dalej, zobaczymy w każdym razie zima nadchodzi http://www.blasty.pl/10940/winter-is-coming i wszyscy w królestwie powinni zacząć przygotowywać się do wojny !
Nie czytałem książki i jestem bardzo ciekawy jak potoczą się losy wszystkich bohaterów, chyba najbardziej kibicuję Daenerys Targaryen szczególnie, że przyłączyła się do niej moja ulubiona filmowa postać Tyrion Lannister. Zapowiada się kolejny świetny sezon !

Bluejohn_26 rafalll 2016-10-14

@rafalll Przecież już dawno wiadomo, że będzie jeszcze ósmy sezon, który ma być ostatnim. Przy czym zarówno siódmy jak i ósmy mają byś nieco krótsze od wcześniejszych.

rafalll Bluejohn_26 2016-10-14

@Bluejohn_26 sorka faktycznie masz racje. Pozostaje czkeać :)

Proszę czekać…