Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kelsey Grammer chciałby ponownie wcielić się w Bestię 0

Kelsey Grammer odwiedził nowojorski Comic-Con, gdzie promował nowy serial animowany wyprodukowany przez Guillermo Del Toro, Trollhunters. Aktor użycza głosu jednemu z bohaterów tej produkcji.

W czasie konwentu miał okazję porozmawiać z dziennikarzami. W rozmowie z portalem comicbook.com mówi na temat występów w serii "X-Men", gdzie wcielił się w postać Hanka McCoy’a znanego bardziej jako Bestia. Oto co miał do powiedzenia na ten temat:

Bestia był odlotowy, myślę że nie do końca wykorzystano jego potencjał. Wierzę w to, że powinni zrobić kolejny film z Bestią. No wiecie z moją wersją Bestii.

powiedział Kelsey Grammer

Owego mutanta w wykonaniu Grammera po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć w widowisku X-Men: Ostatni bastion. Później zaliczył króciutki epizod w filmie X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Aktorem, który wcielał się w kolejnych filmach w postać Bestii był Nicholas Hoult. Dlatego też słowa Grammera o niewykorzystaniu jego potencjału można traktować poważnie.

A Wy chętnie zobaczylibyście Grammera po raz kolejny w tej roli? Czy jednak Hoult wypada lepiej jako Bestia?

Źrodło: ComicBook

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MARTIN007

CHĘTNIE ZOBACZYŁBYM GRAMMERA ORAZ POZOSTAŁYCH AKTORÓW Z STARYCH X-MENÓW W NOWYM FILMIE.NIBY TA NOWA SERIA JEST DOBRA ALE TO NIE JEST TO CO BYŁO W 3 PIERWSZYCH CZĘŚCIACH.MOŻE SUKCES "LOGANA" SKUSI PRODUCENTÓW I AKTORÓW,ŻEBY ZROBIĆ TAKI FILM I WYKORZYSTAĆ POTENCJAŁ BESTII,SZTORM,MAGNETO ORAZ PO RAZ KOLEJNY REWALACYJNY HUGH"ROSOMAK"JACKMAN.

Proszę czekać…