Miley Cyrus nie podoba się Supergirl

W ostatnim wywiadzie z Variety Miley Cyrus wypowiedziała się z pogardą o serialu telewizyjnym Supergirl . Kiedy aktorka została zapytana o nierówność w traktowaniu kobiet i mężczyzn w Hollywood, wskazała na ten serial jako przykład takiej nierówności.

Wiele rzeczy zmieniłoby się, gdybyśmy mieli prezydenta kobietę. To powinno dać nam podświadomy impuls. Myślę, że ludzie będą musieli zdać sobie sprawę, że ich myślenie jest przestarzałe. Na przykład, istnieje takie serial jak Supergirl. Uważam, że istnienie serialu związanego głównie z płcią, jest dziwne. Po pierwsze, na billboardzie jest kobieta – nie mała dziewczynka. Po drugie, jeśli jesteś małym chłopczykiem, który chce być dziewczynką, to powinieneś czuć się z tym źle. Myślę, że tytuł taki jak Supergirl nie niesie w sobie takiej siłą, o jakiej myślą ludzie.

Można wywnioskować, że Cyrus wie niewiele o serialu i bohaterce. Powołuje się tylko na billboard i tytuł jako źródło nierówności. Komiksowa postać Supergirl jest inna niż Superwoman. To powód, dla którego ma takie imię.

Źrodło: http://heroichollywood.com/