Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają prace nad trzecią częścią Prawdziwej jazdy 1

Phil Hay i Matt Manfredi, scenarzyści filmów Prawdziwa jazda oraz Prawdziwa jazda 2 są aktualnie zajęci pracą nad scenariuszem trzeciej części komedii kryminalnej. Oczywiście ponownie w rolach głównych mieliby powrócić Kevin Hart i Ice Cube, którzy wcielą się w postacie Jamesa Paytona oraz Bena Barbera.

Aktualnie piszemy scenariusz. Na razie czekam na kilka stron. Jesteśmy podekscytowani z powodu tego co możemy stworzyć oraz z faktu, iż ponownie Kevin Hart i Ice Cube zagrają ze sobą. To starzy dobrzy kumple, najlepsi na świecie. Czekam niecierpliwie aż otrzymam scenariusz. Mamy kilka świetnych pomysłów.

powiedział reżyser obu filmów, Tim Story

Nie ma co się dziwić, że producenci chcą, aby powstała trzecia część serii. Obie odsłony "Prawdziwej jazdy" były wielkimi kasowymi sukcesami. Pierwsza część kosztowała 25 mln dolarów i zarobiła na całym świecie ponad 153 mln (134,9 mln pochodziło z amerykańskich kin). Druga zarobiła nieco mniej, ale twórcy i tak nie mają co narzekać – 90 mln zgarnięte "u siebie" oraz 33 mln z rynków zewnętrznych.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

rafalll 2016-10-14

Ice Cube i Kevin Hart wymiatają w tej roli, pasują idealnie, miejmy nadzieję, że kolejna część będzie udana jak poprzednie xD

Proszę czekać…