Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Jason Statham gotowy do walki z prehistorycznym rekinem 1

W Nowej Zelandii rozpoczęły się zdjęcia do thrillera sci-fi zatytułowanego Meg. Gwiazdami produkcji, której reżyserem jest Jon Turteltaub są mistrz współczesnego kina akcji, Jason Statham oraz chińska gwiazda, Li Bingbing. W sieci pojawiła się własnie pierwsza fotografia prezentująca nam tę dwójkę. Znajdziecie ją poniżej.

Co ciekawe prace na planie nie będą miały tylko i wyłącznie miejsca na nowozelandzkiej ziemi. Ekipa zawita także do Chin. Z pewnością taki zabieg otworzy filmowi furtkę do lepszego sprzedania widowiska w Azji. No i oczywiście dochodzi do tego jedna z największych chińskich gwiazd kina w obsadzie filmu Meg.

Fabuła produkcji brzmi następująco. Miliarder Jack Morris finansuje badania w morskich głębinach, których celem jest odkrycie prehistorycznego rekina mierzącego ponad 20 metrów. W pewnym momencie coś idzie nie tak, dlatego też zatrudniony zostaje były żołnierz piechoty morskiej, a także ekspert od nurkowania (wciela się w niego nie kto inny, jak Jason Statham). Będzie musiał uratować naukowców, którzy zostali zaatakowani przez wielkiego stwora.

Premiera filmu Meg zaplanowana została na 2 marca 2018 roku. Poniżej prezentujemy Wam pierwsze zdjęcie:

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…