Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Napisał Niezniszczalnych, teraz stworzy Wilkołaka 0

Universal Pictures zatrudniło nowego scenarzystę do pracy nad tekstem nowej wersji filmu o Wilkołaku. Do tej pory przy pisaniu skryptu pracował autor Labiryntu, Aaron Guzikowski. Wygląda jednak na to, że nie do końca spełnił on pokładane w nim nadzieje. Włodarze studia zatrudnili bowiem Dave'a Callahama do poprawienia scenariusza.

fot. materiały prasowe

Podstawą historii jaka zostanie zawarta w odświeżonej wersji Wilkołaka ma być film z lat czterdziestych, który został wyreżyserowany przez George'a Waggnera. Produkcja wejdzie w skład uniwersum potworów, które jest tworzone przez Universal Pictures. W jego skład mają wejść także Mumia, Draukala, Frankenstein, narzeczona Frankenteina oraz Niewidzialny człowiek. Całość nadzorowana jest przez Alexa Kurtzmana i Chrisa Morgana.

Szczegóły filmu o Wilkołaku nie są na razie znane. Produkcja nie posiada także reżysera. Jakiś czas temu z tytułem wiązane było nazwisko Justina Lina. Kolejne wieści dotyczące tego projektu zapewne trafią do sieci w najbliższym czasie. Będziemy Was o tym informować.

W ostatnim czasie David Callaham jest coraz częściej zatrudniany przez hollywoodzkich producentów. Napisał scenariusze do "Jackpot" z Milą Kunis i Bryanem Cranstonem oraz "Another Mother", którego gwiazdą ma być Dwayne Johnson. Także on stworzył dla Amazona serial Jean-Claude Van Johnson. Jak widać jego kariera nabiera rozpędu.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…