Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ojciec Mateusz pobity i aresztowany! Poznajcie kulisy nowego Pitbulla 0

Ojciec Mateusz został gangsterem w Pitbull. Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi. Najbardziej wyczekiwany film sezonu w kinach od 11 listopada 2016 roku.

fot. materiały prasowe

Zakuty w kajdanki, zakrwawiony, w kołnierzu ortopedycznym. Widok Artura Żmijewskiego w filmie Pitbull. Niebezpieczne kobiety będzie szokiem dla wszystkich miłośników "Ojca Mateusza". W nadchodzącym hicie Patryka Vegi, aktor na chwilę rozstaje się z wizerunkiem księdza-detektywa i pokazuje dawno nieoglądane oblicze. W kontynuacji przeboju Pitbull. Nowe porządki zobaczymy go w roli Szpilki – powiązanego z mafią agenta skarbówki, prywatnie brutala i "damskiego boksera".

Za dziesięć, dwadzieścia lat "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" będzie mi się kojarzył z Joasią Kulig, kisielem i dużą ilością mentolu w oczach. Ostatni raz zostałem tak 'przeczołgany' przez film, gdy byłem znacznie młodszym człowiekiem. I pewnie nikt już tego nie pamięta.

mówi zagadkowo aktor

Szpilka to postać niejednoznaczna. Pracuje w kontroli skarbowej, a jednocześnie działa w grupie przestępczej. Z jednej strony cechuje go miła, sympatyczna powierzchowność, a z drugiej agresywne zachowania, jakich dopuszcza się wobec żony. Bardzo ucieszyłem się, gdy przyszła do mnie propozycja tej roli, bo w takim filmie jak 'Pitbull' nie miałem okazji występować od bardzo dawna. Swego czasu u Władka Pasikowskiego grywałem podobne rzeczy, ale to było jakieś 10 lat temu. Dlatego rola w 'Pitbull. Niebezpieczne kobiety' była dla mnie wielką frajdą – dodał Artur Żmijewski.

Druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. Pitbull. Niebezpieczne kobiety to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie – obok Artura Żmijewskiego – znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu. Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

Wszystko w tym filmie jest mięsiste, wyraziste i ma fantastyczną podbudowę. Świetna obsada aktorska, bardzo ciekawe historie z zaskakującymi puentami. Uważam, że filmy Patryka są zrobione w sposób rewelacyjny. Do każdego projektu jest niezwykle przygotowany. Można odnieść wrażenie, że on ma wszystko rozrysowane nieomal na papierze milimetrowym. Opanowane na pamięć i
ułożone w głowie niczym w komputerze. To fantastyczne, bo praca z tak dobrze przygotowanym człowiekiem daje efekty, które wszystkich zadowalają. Jest to kino perfekcyjne, które gwarantuje wielką frajdę i rozrywkę w oglądaniu. Czasami bywa okrutne, czasem śmieszne lub tragiczne. Jednak pomieszanie wszystkich składników, które Patryk umieszcza w swoim kotle, gwarantuje światową klasę kina.

zakończył Żmijewski

Pitbull. Niebezpieczne kobiety wejdzie na ekrany kin 11 listopada 2016. Ale już teraz zainteresowanie produkcją sięga zenitu. Zaświadcza o tym popularność, jaką zdobyły zwiastuny i oficjalny materiał zza kulis filmu. W mediach społecznościowych i w serwisie Youtube zanotowały łącznie ponad 7 000 000 odsłon!

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…