Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Narcos - pierwsze zdjęcie z 3. sezonu 3

Na ogłoszenie produkcji trzeciego sezonu serialu Narcos nie trzeba było długo czekać. O planach stworzenia kolejnej serii poinformował producent Eric Williams.

fot. materiały prasowe

Rozpoczęły się prace na planie nowego sezonu. Premiera trzeciej serii zaplanowana jest na przyszły rok. Na oficjalnym instagramowym koncie netfliksowego serialu zadebiutowała właśnie pierwsza fotografia. Widnieje na niej Pedro Pascal, odtwórca roli Javiera Peny. Jak łatwo się domyślić jest on w trakcie konferencji prasowej.

Na temat fabuły trzeciego sezonu Narcos nie wiadomo w zasadzie nic. Sama fotografia przedstawia prawdopodobnie konferencję, w której Javier Pena przekazuje informacje o zabiciu Pablo Escobara. Samo zdjęcie zostało podpisane w bardzo wymowny sposób – Pablo Escobar może nie żyć, ale wojna trwa nadal.

Prawdopodobnie w kolejnym sezonie agenci DEA będą kontynuowali swoją walkę z kartelem z Cali, a miejsce Pablo Escobara zajmie Helmer "Pacho" Herrera (grany przez Alberto Ammanna). Netflix na razie nie zdradził dokładnej daty premiery trzeciej serii. Amerykański gigant milczy także w kwestiach nowych twarzy w obsadzie. Wiemy natomiast, że Narcos nie zakończy się na 3. sezonie. Netflix zamówił także czwartą serię, która zadebiutuje na platformie w 2018 roku.

Źrodło: TV Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Sebioslaw 2016-11-20

Po ostatnim odcinku drugiego sezonu, było już wiadomo, że będzie dalszy ciąg. Kartel z Kali, na czele z braćmi Orejuela oraz Pacho zostali w grze. Serial jest jednym z moim ulubionych, dlatego już się cieszę na na kolejne sezony.

Proszę czekać…