Czarne lustro - zapowiedzi dwóch pierwszych odcinków

Platforma Netflix zaprezentowała nowe materiały promujące trzecią serię Czarnego lustra, której premiera zbliża się wielkimi krokami. Zobaczcie zapowiedzi dwóch pierwszych odcinków, które zostały zatytułowane "Nosedive" oraz "Playtest".

Nosedive

Niepewnej siebie pracownicy biura (w tej roli Bryce Dallas Howard) przyszło żyć w świecie, w którym człowiek oceniany jest przez najmniejsze międzyludzkie interakcje. Kobieta ma nadzieję, że uda jej się wreszcie podnieść swoją ocenę, dzięki koleżance należącej do społecznej elity (Alice Eve).

Playtest

Dziennikarz (Wyatt Russell) zajmujący się grami wideo odwiedza Wielką Brytanię, gdzie poznaje piękną kobietę (Hannah John-Kamen). Testuje tam nową technologię gier wideo, która okazuje się być niezwykle wyrafinowaną. Odcinek został wyreżyserowany przez twórcę 10 Cloverfield LaneDana Trachtenberga. Twórcy uważają, że jest to ich Martwe zło 2. Z tego epizodu pochodzi też zdjęcie główne.

Premiera trzeciego sezonu Czarnego lustra została zaplanowana na 21 października. Do tej pory serie składały się z trzech epizodów. Netflix postanowił rozszerzyć sezon i tym razem zaprezentowane zostanie sześć odcinków.

Źrodło: Netflix


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)