Fani piszą petycję do Lucasfilm 0

Franczyza Gwiezdnych wojen ma się bardzo dobrze. Rozwijanych jest kilka nowych projektów, a Lucasfilm zacznie pracę nad serialem telewizyjnym, tak jak to robi Marvel. Wydaje się, że mogą podążać tym samym modelem pracy, tworząc i filmy i seriale ku uciesze fanów.

George Lucas stworzył serial (Star Wars: Underworld) Star Wars: Underworld (????-) (f), który do tej pory ma już kilka gotowych scenariuszy. Teraz pojawiła się petycja fanów, aby stworzyć serial dla Netflixa wzorowany na grze Star Wars: The Old Republic.

W internecie zadebiutował trailer gry, która okazała się niesamowita.

A oto co mówi petycja:

Dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że franczyza Gwiezdnych wojen przeżywa swój renesans w ostatnim czasie, rozpoczynając od Przebudzenia mocy i nadchodzącego filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie . Jednakże nadszedł czas, aby historie sprzed 3000 lat przed Bitwą o Yavin zostały opowiedziane dla nowych i starych fanów.
Gra The Knights of the Republic, tak jak i MMORPG Star Wars: The Old Republic służą do opowiadania historii bohaterów, takich jak: Darth Revan, Darth Malak, Bastila Shan, Darth Traya, Meetra Surik, Darth Malgus, Satele Shan itp. Popularność tego okresu w Gwiezdnych wojnach jest niezwykle duża i wydaje mi się, że byłoby ważne dla fanów, aby te historie zostały opowiedziane.
Netflix został wybrany ze względu na bogatą ofertę produkcji, które powstały w ostatnich latach: Narcos, House of Cards, ze specjalnym uwzględnieniem produkcji Marvela. Ale to nie wszystko, Netflix może być platformą do opowiedzenia historii, tak jak to miało być w pierwotnym założeniu. Pełnych mroku, przeczucia czegoś złego i odkrycia nieco dojrzalszej strony. Do tego jako fani moglibyśmy otrzymać zdrową dawkę Gwiezdnych wojen, podczas czekania na nowe filmy czy nowy sezon Star Wars: Rebelianci.
Okres The Old Republic jest kluczowy dla Gwiezdnych wojen, ponieważ wtedy wszystko się zmieniło, począwszy od Jedi Civil War i upadku Revana, First Jedi Purge i wszechobecnej ciemności. My jako fani chcielibyśmy to zobaczyć na Netflix. Myślimy, że mielibyście dużo radości z tworzenia i adaptowania tych historii.

Jeśli popieracie petycję, możecie się pod nią podpisać —> tutaj

Źrodło: http://geektyrant.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Jakub Kucharski 2016-10-16

Te zwiastuny biowaru do Star Wars The Old Republic to coś co mnie osobiście strasznie wpienia. Owszem, wyglądają niesamowicie, tyle akcji, tyle wątków tyle wszystkiego…

Tyle że zagrałem w SWTOR, i dawno nie widziałem takiego crapa, z tak nieangażującymi mechanikami. Dysonans między zapowiedziami kolejnych dodatków a samą grą jest kosmicznie wielki! Jakim cudem ludzie to akceptują?!

Oby zrobili ten serial, bo te trailery są zbyt dobre, by marnować się na takich crapach…

Proszę czekać…