Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: The Walking Dead z ósmym sezonem! 1

Stało się to, czego spodziewaliśmy się wszyscy. Stacja AMC zdecydowała się na przedłużenie swojego największego hitu. Serial The Walking Dead dostał właśnie zamówienie na ósmy sezon!

fot. materiały prasowe

Premiera ósmego sezonu, który tradycyjnie już będzie składał się z szesnastu odcinków, będzie miała miejsce jesienią 2017 roku. Kolejna seria będzie również momentem, w którym serial przekroczy liczbę stu odcinków. Informację o przedłużeniu The Walking Dead o następną serię przekazał Charlie Collier, prezes telewizji AMC, SundanceTV i AMC Studios. Nie krył on swojego zadowolenia z tego faktu oraz jak zwykle przy tego typu okazjach bywa, podziękował twórcom oraz fanom serialu.

Za kilka dni czeka nas premiera siódmej serii. Pierwsza odcinek nowego sezonu zadebiutuje 23 października i już teraz możemy być pewni, że będzie bił on rekordy popularności. A wszystko przez potężny cliffhanger, którym twórcy The Walking Dead uraczyli fanów serialu – w najnowszym odcinku dowiemy się, która z postaci zginie z rąk Negana.

W Polsce nowy epizod będziemy mogli obejrzeć dzień później. Premiera 24 października o godzinie 22:00. Tylko na kanale FOX.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Asmodeusz 2016-10-17

jakoś wątpie zeby amc zakończyło serial przynoszący takie krocie

MARTIN007 2016-10-17

SERIAL JEST NAPRAWDĘ DOBRY WIĘC NIE DZIWI MNIE FAKT ŻE POWSTAJĄ KOLEJNE SEZONY.TYM BARDZIEJ ŻE NA RYNKU AMERYKAŃSKIM KRÓLUJE.MOŻE 9 SEZON BĘDZIE OSTATNI ?.

Asmodeusz 2016-10-17

Do pewnego momentu ten serial naprawdę wciągał i za jednym razem oglądałem po kilka odcinków, ale z czasem staje się coraz bardziej przewidywalny i wtórny tylko zombie i zjadani ludzie się zmieniają

Sebioslaw Asmodeusz 2016-10-18

@Asmodeusz Były pewne załamania, choć według mnie w ostatnim sezonie serial się lekko podniósł z ziemi.

Proszę czekać…