Oficjalnie: The Walking Dead z ósmym sezonem!

fot. materiały prasowe

Stało się to, czego spodziewaliśmy się wszyscy. Stacja AMC zdecydowała się na przedłużenie swojego największego hitu. Serial The Walking Dead dostał właśnie zamówienie na ósmy sezon!

Premiera ósmego sezonu, który tradycyjnie już będzie składał się z szesnastu odcinków, będzie miała miejsce jesienią 2017 roku. Kolejna seria będzie również momentem, w którym serial przekroczy liczbę stu odcinków. Informację o przedłużeniu The Walking Dead o następną serię przekazał Charlie Collier, prezes telewizji AMC, SundanceTV i AMC Studios. Nie krył on swojego zadowolenia z tego faktu oraz jak zwykle przy tego typu okazjach bywa, podziękował twórcom oraz fanom serialu.

Za kilka dni czeka nas premiera siódmej serii. Pierwsza odcinek nowego sezonu zadebiutuje 23 października i już teraz możemy być pewni, że będzie bił on rekordy popularności. A wszystko przez potężny cliffhanger, którym twórcy The Walking Dead uraczyli fanów serialu – w najnowszym odcinku dowiemy się, która z postaci zginie z rąk Negana.

W Polsce nowy epizod będziemy mogli obejrzeć dzień później. Premiera 24 października o godzinie 22:00. Tylko na kanale FOX.

Źrodło: Variety


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)