Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Punisher i Karen Page na zdjęciach z planu 0

Mamy dla Was porcję zdjęć z planu przygotowywanego przez Netfliksa oraz Marvela serialu o solowych przygodach Punishera. Oprócz tytułowego antybohatera na fotografiach możemy zobaczyć również Karen Page. I tutaj należy zadać sobie pytanie – jak znaczącą rolę w serii będzie miała bohaterka, którą poznaliśmy w produkcji Daredevil?

Obecnie ekipa zdjęciowa przebywa w nowojorskim Chinatown, gdzie trwają zdjęcia do pierwszego sezonu Punishera. W roli głównej zobaczymy oczywiście Jona Bernthala, który znakomicie wypadł jako Frank Castle w drugiej serii Daredevila. W produkcji wystąpi także Deborah Ann Woll, czyli znana wszystkim – i niekoniecznie lubiana – Karen Page.

Ze zdjęć można wywnioskować, że Punisher i Page spotykają się w tajemnicy. Warto także przypomnieć, że jest to już drugi raz, kiedy możemy zobaczyć zdjęcia z planu, na których widnieją obie te postacie. Poniżej znajdziecie galerię z fotosami z planu. Premiera Punishera zaplanowana została na przyszły roku. Nie jest jednak znana dokładna data premiery.

Źrodło: Just Jared

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…