Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Anna Kendrick naprawdę może zostać Robinem? 0

W ubiegłym tygodniu w mediach pojawiły się interesujące wieści, jakoby Anna Kendrick chciałaby zostać… Robinem! Aktorka w trakcie wywiadu dla MTV News, w którym udział brał także Ben Affleck, przebrała się nagle za bohatera będącego pomocnikiem Mrocznego Rycerza.

Oczywiście to zdarzenie sprawiło, że rozgorzała się dyskusja na temat tego czy kobieta dołączy do uniwersum tworzonego przez DC i Warner Bros. Nie wiadomo jednak czy Kendrick miała w swoim zachowaniu jakiś ukryty cel czy był to po prostu zwykły żart zrobiony Affleckowi w trakcie wywiadu.

Dyskusja na ten temat została wznowiona, gdy Joe Manganiello (w uniwersum będzie się wcielał w czarny charakter o imieniu Deathstroke) zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z Anną Kendrick. Zostało ono podpisane imionami komiksowych postaci. Czyżby aktorka naprawdę była poważnie zainteresowana zagraniem żeńskiej wersji Robina? W komiksach w kostium pomocnika Batmana przebierała się Carrie Kelley.

A Wy co o tym sądzicie? Kendrick ma realne szanse na zagranie w filmach z Batmanem czy jest to zwykłe pogrywanie z fanami? Poniżej owe zdjęcie.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…