Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Holland o kostiumie, wyczynach kaskaderskich i Avengers 0

Zdjęcia do nowego filmu o przygodach Spider-Mana zostały zakończone. Na razie jednak nie wiemy za wiele na temat fabuły filmu. Marvel chce, aby fani skupiali się na razie przede wszystkim na dwóch kolejnych premierach studia – Doktorze Strange'u oraz kontynuacji Strażników Galaktyki, która do kin trafi w maju przyszłego roku.

fot. materiały prasowe

Gwiazda widowiska Spider-Man: Homecoming, Tom Holland udzielił jednak interesującego wywiadu, w którym mówił o kostiumie superbohatera, wyczynach kaskaderskich oraz możliwym występie w Avengers.

Kostium nie należy do najlepszych rzeczy, jednak gdy poczuję, że jest niewygodnie, przypominam sobie o długiej liście aktorów, która z wielką chęcią byłaby na moim miejscu. Myślę wtedy: "Wiesz co, jebać to. Jestem najszczęśliwszym żyjącym dzieciakiem. Zasługuję na to i dam z siebie wszystko".

powiedział odtwórca roli Spider-Mana

20 letni aktor odniósł się także do ciężkiej pracy na planie. Oczywiście rola Człowieka Pająka sprawia, że sporo w tym wszystkim akrobacji i wyczynów kaskaderskich. O to co na ten temat powiedział Holland.

Zrobiłem tyle popisów kaskaderskich ile mogłem, niektórych z nich jednak nie dałem rady. Byli ze mną kaskaderzy, naprawdę wielce utalentowani goście, którzy mnie przy całym tym procesie niezwykle wspierali. Kiedy był jakiś wyczyn kaskaderski, przy którym czułem się niezbyt komfortowo, wtedy wkraczali, mówili stop i pokazywali jak to zrobić.

wyznał aktor

Na koniec Tom Holland skomentował także przyszłość jego postaci i tego czy zobaczymy ją w kolejnych filmach o Avengers. Aktor powiedział, że są na ten temat prowadzone rozmowy, jednak na razie cięzko o czymkolwiek mówić. Patrząc jednak na to co wydarzyło się w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, ciężko uwierzyć w to, że Spider-Mana zabraknie w Avengers: Infinity War.

Na razie jednak czekajmy na solowy film o przygodach Petera Parkera. Premiera w lipcu przyszłego roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…