Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bayona twierdzi, ze Jurassic World 2 będzie zaskakujący 1

Niedawno reżyser kasowego hitu Jurassic World, Colin Trevorrow stwierdził, że kontynuacja jego filmu będzie mroczniejsza i pełna napięcia. J.A. Bayona, czyli filmowiec który stanie za kamerą drugiej części potwierdził te słowa i dodał od siebie, że Jurassic World 2 zaskoczy nas wszystkich.

Część druga będzie mroczniejsza i straszniejsza niż poprzednia odsłona. Oczywiście mając w obsadzie Chrisa Pratta będzie też zabawnie, ale ton filmu będzie mroczniejszy. Będzie to druga część w trylogii, a drugie części zawsze tak mają, wystarczy przypomnieć Imperium kontratakuje czy Gniew Khana. Film opowie historię, której nigdy wcześniej nie widzieliście. Dla mnie jest to zaskakujące. Podążymy ścieżką, którą ta saga jeszcze nie szła i przez to zapłacimy trybut franczyzie. Zrobimy krok naprzód. Dojdzie do wydarzeń, których ludzie się nie spodziewają i będą z tego powodu naprawdę w szoku.

powiedział hiszpański reżyser

Trzeba przyznać, że panowie Bayona i Trevorrow potrafią zaciekawić widza i wiedzą w jaki sposób promować swój film. Przed hiszpańskim filmowcem trudne zadania. Musi sprostać nie tylko rozrywkowym oczekiwaniom fanów, ale także sprawić, że obraz będzie kasowych hitem. Czy na miarę pierwszej części? Na pewno poprzeczka powieszona jest niezwykle wysoko. Premiera Jurassic World 2 22 czerwca 2018 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…