Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

WIDEO: Przygotowania Keanu Reevesa do roli Johna Wicka 1

W Hollywood to normalne, że zanim aktorzy wejdą na plan filmowy przygotowują się do swoje roli. Nie inaczej jest z Keanu Reevesem, który także ciężko pracuje, aby jak najlepiej wypaść w roli Johna Wicka.

fot. materiały prasowe

Do sieci trafiło właśnie wideo, w którym możemy obejrzeć jak gwiazdor przygotowuje się do drugiej części filmu akcji. Pomaga mu w tym Aaron Cohen, były oficer Sił Specjalnych do walk z terroryzmem w armii izraelskiej. Trening ze szkolenia taktycznego trwał trzy tygodnie i zawierał w sobie między innymi: judo, ju-jitsu, krav magę, boks oraz obsługę broni. Poniżej znajdziecie owy filmik:

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z pod­ziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezu­wiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą bła­gać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

John Wick: Chapter Two do kin wejdzie w lutym przyszłego roku.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…