Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pora na kolejne przygody Finna i Jake'a 0

Mieszkańców Krainy Ooo czekają nowe wyzwania. W kolejnych odcinkach siódmego sezonu Pory na przygodę bohaterowie spróbują odnaleźć koronę Lodowego Króla i uratować Finna, który zmienił się w potwora. Emisja premierowych odcinków od poniedziałku 24 października w Cartoon Network.

fot. materiały prasowe

Do Krainy Ooo docierają niepokojące wieści – Gienio i królewska korona zostali porwani i uwięzieni w tajemniczej jaskini. Finn, Jake i Lodowy Król muszą jak najszybciej ich odnaleźć. Władca, nie zważając na czyhające niebezpieczeństwa, postanawia samotnie wyruszyć na poszukiwania. Po drodze spotyka Betty, swoją dawną narzeczoną i odkrywa, że to ona stoi za zaginięciem korony.

W tym samym czasie na szczycie Martwej Góry, Finn znajduje skarb – magiczne okulary. Nie spodziewa się nawet, że ich założenie wiąże się z ogromnym niebezpieczeństwem i wywoła lawinę nieszczęść. Nieświadomy bohater nakłada okulary i od tej pory wszyscy, na których tylko spojrzy, zmieniają się w dziwne postaci i przedmioty – Królewna Balonowa staje się nastoletnim chłopcem, a BRCR mikrofalówką. Okazuje się, że to nie koniec. Kiedy Finn spogląda w lustro, sam przemienia się w okropnego potwora, który nie odróżnia dobra od zła. Chłopiec nie może sobie poradzić z tym, co się dzieje. Na szczęście z pomocą przychodzi Jake, któremu udaje się zatrzymać działanie magicznych okularów.

Premiera nowych odcinków siódmego sezonu Pory na przygodę w poniedziałek 24 października. Emisja codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20.10 w Cartoon Network.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…