Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Stephen Merchant jako mutant Caliban 0

Kilka dni temu reżyser filmu Logan, James Mangold poinformował, że Stephen Merchant wcieli się w jego obrazie w mutanta noszącego imię Caliban. Teraz sam aktor zaprezentował za pośrednictwem Instagrama zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jak prezentuje się w charakteryzacji.

fot. materiały prasowe

Jest to już druga fotografia prezentująca nam Calibana. Wcześniej do sieci trafiła dzięki Mangoldowi. Poniżej możecie zobaczyć oba zdjęcia. Co o nich sądzicie?

Oczywiście fani zastanawiają się jaką rolę będzie odgrywał Caliban w filmie o przygodach Rosomaka. Pierwsze informacje dotyczące fabuły Logana mówiły o tym, iż będzie on pomagał w opiece nad schorowanym Profesorem Charlsem Xavierem. Możliwe, że w dalszej części filmu odegra ważniejszą rolę.

Caliban to niezwykle potężny mutant, który swoje moce zawdzięcza genetycznym modyfikacjom Apocalypse’a. Posiada nadludzką siłę, niesamowity refleks, potrafi wyczuwać inne mutanty, a także absorbować strach innych ludzi. Ma także umiejętność atakowania innych specjalnym wirusem, który działa na przeciwnika pod kątek fizycznym, jak i psychicznym.

Premiera filmu 3 marca 2017 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…