Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Leonardo DiCaprio zrobi film o Kapitanie Planecie 1

Wytwórnia Paramount Pictures we współpracy ze studiem Appian Way, które należy do Leonardo DiCaprio stworzy film o przygodach Kapitana Planety. Produkcja będzie bazowała na serialu kreskówkowym z lat dziewięćdziesiątych – Captain Planet and the Planeteers.

Głównymi bohaterami serialu animowanego była piątka nastolatków, która działała wspólnie, aby zachęcić do ochrony środowiska i zmiany postawy wobec zagrożonej natury. Z ekologicznymi katastrofami radzili sobie w stylu superbohaterów, dzięki magicznym pierścieniom, które dawały im moc nad poszczególnymi ziemskimi żywiołami: ziemią, wiatrem, wodą, ogniem i sercem. Kiedy sytuacja wymykała się spod kontroli i nie dawały już rady sami wzywali do pomocy superbohatera o imieniu Kapitan Planeta.

Scenariusz do filmu zostanie napisany przez duet Glen Powell i Jono Matt. Na razie nie jest znane nazwisko człowieka, który zasiądzie na stołku reżyserskim. Całkiem możliwe, że reżyserią zajmą się również sami scenarzyści. Jak twierdzą, akcja filmu będzie umiejscowiona kilka lat po wydarzeniach znanych z serialu animowanego, a sam Kapitan Planeta będzie już wyczerpany ze zmęczenia i pomoc dzieciaków będzie mu potrzebna, jak nigdy wcześniej.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2016-10-18

Kiedyś bardzo lubiłem oglądać ten serial, ale gdy przypadkiem natknąłem się nie kilka odcinków po latach, cała magia z czasów dzieciństwa gdzieś zniknęła – przynajmniej z mojej perspektywy. Myślę, że z filmem może być podobnie. Wiele osób z sentymentem wspomina serial, ale powrót do niego, a tym bardziej wersja filmowa na pewno nie będzie to samym co dawniej.

Luz Bluejohn_26 2016-10-18

@Bluejohn_26 miałam dokładnie tak samo :) Dialogi…masakra:) Jednak niektóre wspomnienia powinny zostać wspomnieniami:)

Proszę czekać…