Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazdy dołączają do obsady filmu Paddington 2 0

Heyday Films i Studiocanal jakiś czas temu ogłosiły, iż planują stworzyć kontynuację Paddingtona, swojego kasowego hitu sprzed dwóch lat. Dzisiaj mamy informacje dotyczące obsady aktorskiej filmu. Dołączyły do niej właśnie dwie gwiazdy europejskiego kina.

W filmie zobaczymy dwóch znanych aktorów pochodzących z Wysp – Anglika Hugh Granta i Irlandczyka Brendana Gleesona. Dołącza oni tym samym do takich nazwisk jak Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi, Madeleine Harris i Samuel Joslin. Głosu sympatycznemu misiowi Paddingtonowi ponownie użyczy Ben Whishaw.

Reżyserem drugiej części będzie Paul King. On także jest autorem scenariusza, który przygotował wspólnie z Simonem Farnaby'm. Fabuła skupi się na dalszych losach misia Paddingtona. Obecnie jest on szczęśliwym członkiem rodziny Brownów mieszkającej w Windsor Gardens. Gdy zbliżają się setne urodziny jego ciotki Lucy, postanawia zdobyć dla niej wspaniały prezent. Chce kupić unikalną książkę w sklepie Mr Gruber. Pech chce, że dochodzi do kradzieży, a on i jego rodzina zostają wplątani w związany z tym spisek.

Hugh Grant wcieli się w rolę lokalnego celebryty, Phoenixa Buchanana – niegdyś popularnego aktora, którego sława przeminęła dawno temu. Z kolei Brendan Gleeson zagra postać o imieniu Knuckles McGinty – notorycznego włamywacza i byłego strongmana, który stanie się nieoczekiwanym sojusznikiem Paddingtona.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…