Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead” 0

Jak najbezpieczniej dotrzeć na premierę nowego sezonu The Walking Dead? 24 października, w dniu premiery, fani serialu będą mogli dotrzeć przed telewizory taksówką prowadzoną przez ZOMBIE.

Już w poniedziałek 24 października o 22:00 na FOX długo wyczekiwana premiera 7. sezonu The Walking Dead. Kanał FOX chce dać fanom gwarancję, że na pewno zdążą na pierwszy odcinek, dlatego przygotował akcję niestandardową z wykorzystaniem taksówek iTaxi. Każdy, kto weźmie udział w konkursie na, może wygrać kod umożliwiający darmowy przejazd taksówką. Ale, jak przystało na premierę, nie będzie to zwykła taksówka – będzie to Zombie Taxi.

Akcja odbędzie się 24 października, w dniu premiery 7. sezonu „The Walking Dead”, na terenie Warszawy. Powalczyć o kody na darmowy przejazd Zombie TAXI będzie można na fanpage’u stacji między 17 a 21 października. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć pod postem konkursowym na pytanie: Jak w czasie apokalipsy zombie najszybciej dostać się do domu na premierę „The Walking Dead”? Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 150 najciekawszych. Ich autorzy otrzymają specjalne kody o wartości 30 zł, które w dniu premiery będzie można między 19:00 a 22:00 wykorzystać w aplikacji iTaxi na przejazd specjalną Zombie TAXI.

Fani serialu nie tylko będą mogli zdążyć na długo wyczekiwany odcinek, ale również poczuć przed premierą niesamowity klimat serialu.

Klip wideo promujący akcję można zobaczyć pod poniższym linkiem:

Źrodło: FOX

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…