Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Po ośmiu latach powstanie kontynuacja Jumpera 0

Doug Liman nie zapomina o Jumperze. Reżyser filmu z 2008 roku chce wrócić do pomysłu stworzenia jego kontynuacji. Tym razem jednak nie dostaniemy kolejnej kinowej produkcji, a serial telewizyjny.

mProjekt będzie ekranizacją trzeciego tonu sagi Stevena Goulda "Impulse" i powstanie dla YouTube Red. Na ten temat wypowiedział się sam Liman, który nie krył zadowolenia z powodu powrotu do serii.

Sequel Stevena Goulda zatytułowany "Impulse" uświadomił mi jak wielki potencjał drzemie w tej niezwykłej franczyzie. Jestem podekscytowany z tego powodu, że wraz z YouTube przywrócimy tytuł do życia.

powiedział reżyser

W trzecim tomie cyklu, główną bohaterką jest córka postaci, które poznaliśmy w pierwszej części (grane one były przez Haydena Christensena i Rachel Bilson). Nastoletnia dziewczyna od początku wyczuwa, że jest inna, jednak dopiero pewne zdarzenie – atak dilera – sprawia, że odkrywa w sobie niezwykłe moce. Jej umiejętnościami zaczynają interesować się także inni ludzie.

Jumper z 2008 roku miał być potencjalnych hitem kasowym. Przy budżecie, który sięgnął 85 mln dolarów produkcja zarobiła na własnym podwórku pięć milionów mniej. Ostateczny wynik został uratowany przez wpływy z rynków zewnętrznych, które osiągnęły 142 mln dolarów.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…