Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiery DVD – październik 2016 – KINO ŚWIAT 0

W dniu jutrzejszym – 20 października – premiery nowych DVD z filmami, które mogliśmy oglądać w tym roku w kinach. Wśród nich polska komedia romantyczna Kochaj z gwiazdorską obsadą, nowy film producentów kultowych horrorów Summer Camp, naładowany erotycznym napięciem i pulsującym w rytmie przebojów The Rolling Stones Nienasyceni oraz nowy film wielokrotnie nagradzanego reżysera Artura Urbańskiego Ojciec.

fot. materiały prasowe

KOCHAJ – to komedia o prawdziwie kobiecej przyjaźni zrealizowana przez debiutującą w roli reżyserki Martę Plucińską. Takie rzeczy o kobietach nie śniły się facetom! Przygotujcie się na wieczór panieński, podczas którego wszystko wymknie się spod kontroli! W rolach głównych: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska oraz Mikołaj Roznerski.

SUMMER CAMP – producenci Obecności i cyklu "Rec" powracają do ulubionego tematu opętania i wyniszczających ludzkość epidemii. Summer Camp to historia zabójczego wirusa, którego atak zamienia wakacyjny obóz w prawdziwe piekło na ziemi. To będą niezapomniane wakacje! Przynajmniej dla tych, którzy zdołają je…przeżyć.

NIENASYCENI to pełen intryg romans rozgrywający się na słonecznej wyspie u wybrzeży Sycylii naładowany erotycznym napięciem i w pulsującym rytmie przebojów The Rolling Stones. W doborowej obsadzie: Ralph Fiennes, Tilda Swinton, seksowna gwiazda Pięćdziesięciu twarzy Greya Dakota Johnson oraz Matthias Schoenaerts.

OJCIEC to nowy obraz Artura Urbańskiego – twórcy wielokrotnie nagradzanej Bellissimy (w tym dwukrotne wyróżnienie za reżyserię na Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji i Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni). Film został wyróżniony na Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa oraz na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i film".

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…