Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dzień niepodległości trafi do telewizji? 0

Słabe wyniki finansowe widowiska Dzień niepodległości: Odrodzenie sprawiły, iż nad serią sci-fi zawisły czarne chmury. Produkcja zarobiła na całym świecie zaledwie 387 mln dolarów, co jest wynikiem rozczarowującym jeśli weźmiemy pod uwagę to jak wielkie pieniądze przed laty zarobił pierwszy film.

fot. materiały prasowe

Roland Emmerich przed premierą Odrodzenia zapowiedział, że planuje stworzenie dwóch filmów, dzięki czemu jego cykl stałby się trylogią. Dalsze losy projektu stoją jednak pod dużym znakiem zapytania. Wytwórnia 20th Century Fox nie jest zdecydowana czy chce kontynuować serię patrząc na mniejsze zainteresowanie kosmiczną inwazją w wydaniu Emmericha.

W trakcie wywiadu, który został udzielony przez reżysera z okazji premiery widowiska Dzień niepodległości: Odrodzenie na Blu-Ray, stwierdził, a raczej potwierdził, że losy serii nie są znane. Dodał jednak, że on sam nie ma zamiaru żegnać się z tym światem i jest gotów przenieść się do telewizji. Tak, więc jest szansa na to, że Dzień niepodległości zostanie zakończony jako serial. Na razie szczegóły nie są znane. Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco co dalej z tą franczyzą.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…