Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

J.J. Abrams mówi o pojedynku Hana Solo z Kylo Renem 0

W chwili, gdy za ponad miesiąc do międzynarodowych kin trafi Łotr 1, można by pomyśleć, że Przebudzenie Mocy to odległe wspomnienie. Nic bardziej mylnego – Disney wkrótce wyda Epizod VII w trójwymiarowej edycji kolekcjonerskiej, a płyta z dodatkami wzbogacona zostanie specjalnym komentarzem reżysera filmu, J.J. Abramsa.

Niewątpliwie najbardziej emocjonującą sceną Przebudzenia Mocy był pojedynek Hana Solo z Kylo Renem zakończony śmiercią tego pierwszego. J.J. Abrams potwierdza, że kultowy pilot Sokoła Milenium początkowo próbował odciągnąć swojego syna przed przejściem na Ciemną Stronę Mocy. Ostatecznie Kylo Ren odwrócił się od Jedi, co zobrazowane zostało zabiciem ojca.

Kylo Ren obecnie chciałby odejść w cień, porzucić to wszystko. Niestety, w głębi duszy zabrnął już za daleko.

Więcej wypowiedzi J.J. Abramsa odnośnie nowej trylogii gwiezdnej sagi dostępne będzie już od 31 października, gdy do sklepów na całym świecie trafi wznowione wydanie Epizodu VII.

Źrodło: theplaylist.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy 2017-12-11

Pojedynek? Raczej potyczka słowna. Ciężko nazwać pojedynkiem rozmowę zakończoną pchnięciem, pomijam już, że Kylo Ren w ogóle nie umie się bić, nie można o nim nawet powiedzieć, że walczy jak dziewczyna… Taki jedi po znajomości i z braku laku chyba.

Proszę czekać…