Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

James Gordon i Batman opowiadają o wzajemnych relacjach 0

J.K. Simmons występował już kiedyś w trylogii o superbohaterze, a ściślej mówiąc trzykrotnie wcielał się w rolę J. Jonaha Jamesona w Spider-Manach Sama Raimiego. Dziś ponownie wkracza do świata adaptacji komiksowych, tym razem jako James Gordon w nowej reinterpretacji Batmana i Ligii Sprawiedliwych.

Udzielając wywiadu Yahoo Movies, aktor ujawnił, że bardzo ekscytuje się nadchodzącym widowiskiem o Mrocznym Rycerzu oraz przyszłorocznym Justice League. Nawiązał również do swojego najnowszego filmu, Księgowego, w którym dzieli ekran także z Benem Affleckiem.

Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z Benem, szczególnie, że w przyszłości będę pracował z nim po obu stronach kamery. On jest nie tylko świetnym aktorem, ale też niesamowitym twórcą! Wie z pewnością dużo więcej niż ja – rozmawiałem z nim o tym. [Ben] uwielbia pisać, produkować i reżyserować – dodatkowo świetnie czuje się w chwili, gdy może połączyć proces twórczy z aktorstwem.

Co ciekawe, Księgowego nakręcono zanim Simmons obsadzony został w uniwersum DC jako Gordon. O ich najnowszej produkcji i znajomości Affleck mówi:

Nakręciliśmy [Księgowego] półtora roku temu, lecz od momentu, gdy obsadzono [Simmonsa w roli Gordona] mam z nim świetne relacje. Sądzę, że to genialna decyzja.

Justice League trafi do kin 17 listopada 2017 roku.

Źrodło: heroichollywood.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…