Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jurassic World 2 - będzie nowa postać w filmie, rozpoczyna się casting 0

Na początku 2017 roku mają rozpocząć się zdjęcia do kontynuacji kasowego hitu, Jurassic World 2. Na razie niewiele wiadomo na temat samego filmu. Reżyser widowiska, J.A. Bayona aktualnie zajmuje się promocją swojego najnowszego dzieła – Siedem minut po północy. Niestety w rozmowach z dziennikarzami nie zdradza zbyt wielu szczegółów dotyczących kolejnego projektu.

W sieci pojawiła się jednak informacja, jakoby producenci rozpoczęli poszukiwania aktorki, która wcieli się w postać o imieniu Lucy. Osoba, która zagra tę bohaterkę, w lutym 2017 roku musi mieć co najmniej 9 lat, nie może mieć jednak więcej niż 10 lat. Dodatkowo musi to być wrażliwa i bystra aktorka, która będzie potrafiła poradzić sobie ze złożonymi i długi scenami. Lucy musi być zdolna do radzenia sobie z czułymi scenami z jej ojcem oraz odgrywania emocji takich jak szok, niepokój czy odwaga.

Na razie tylko dwa nazwiska, które zobaczymy w Jurassic World 2 zostały potwierdzone. Są nimi gwiazdy pierwszej części: Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard. Na razie nie potwierdzono udziału w filmie dwóch młodych aktorów znanych z kasowego hitu – Ty Simpkinsa i Nicka Robinsona. Możliwe, że postać o imieniu Lucy zajmie ich miejsce, albo po prostu będzie to bohaterka uzupełniająca ten duet. Na dalsze nowinki obsadowe musimy jeszcze poczekać.

Premiera Jurassic World 2 została zaplanowana na 22 czerwca 2018 roku.

Źrodło: Jurassic Outpost

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…