Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Logan - zwiastun filmu o Wolverine'e w wysokiej jakości 6

Stało się to na co czekali wszyscy fani komiksowych ekranizacji. Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała wreszcie pełny zwiastun filmu Logan z Hugh Jackmanem w roli Wolverine’a. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej w wysokiej jakości.

Logan będzie już dziewiątym filmem, w którym Hugh Jackman wcieli się w postać kultowego mutanta. Niestety dla fanów będzie to ostatni raz kiedy zobaczymy go w tej roli. Oprócz niego w filmie wystąpi także sir Patrick Stewart, który zagra oczywiście Profesora Charlesa Xaviera. Scenariusz filmu został przygotowany przez Davida Jamesa Kelly'ego.

Głównym przeciwnikiem Logana w filmie będzie firma "Essex Corp" oraz Mister Sinister. Spekuluje się, ze w tę postać wcieli się Richard E. Grant. Na razie jednak te doniesienia nie zostały potwierdzone. Oprócz niego w obsadzie są także Boyd Holbrook, Eriq La Salle, Elise Neal i Elizabeth Rodriguez. Premiera widowiska zapowiedziana została na 3 marca 2017 roku.

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

dragoon1984 2016-10-21

Pokazywanie dziadków, z muzyką adresowaną do dziadków u kresu życia? Czy naprawdę on jest takim bohaterem, że trzeba było robić kilka osobnych filmów (nie najlepszych zresztą)??

Redox 2016-10-21

Wygląda świetnie. Jeden z najlepszych zwiastunów dużych produkcji w ostatnim czasie. Bardziej wygląda na dramat/western aniżeli typowe superhero. Zapowiada się na to, że ta historia będzie skupiona na postaciach a nie typowym rozwijaniu uniwersum.

Movieman Redox 2016-10-21

@Redox WYGLĄDA JAK THE LAST OF US!! Ale bez zombie :)

Redox Movieman 2016-10-22

@Movieman Mi bardzo klimatem przypomina też "Hell or High Water", które bardzo polecam.

Bercik022 2016-10-20

To wygląda naprawdę zadowalający, muzyka genialnie dobrana. Ojj czekam, oby to nie było tak nudne i słabe jak dwie poprzednie części

Santanico 2016-10-20

Super zapowiedź i nie moge sobie wyobrazić lepszego utworu w tle.

KubiQ 2016-10-20

To… To wygląda naprawdę dobrze… Błagam, oby tego nie schrzanili…

Proszę czekać…