Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Illuminaci pojawią się w uniwersum Marvela 2

Kinowe uniwersum Marvela stale rozrasta się i zmienia, a już za kilka dni widzowie będą mogli zobaczyć jego mistyczne oblicze w Doktorze Strange'u. Jednak co stanie się ze światem superbohaterów po Avengers: Infinity War? Kevin Feige stwierdził podczas konferencji promocyjnej najnowszej produkcji, że chciałby umieścić w kolejnym filmie wchodzącym w skład 4. fazy grupę Illuminati.

Producent większości widowisk i seriali na podstawie komiksów Marvela wyznał ostatnio, że w Infinity War pojawi się kilka motywów związanych z tą organizacją, nie zdradził jednak żadnych szczegółów odnośnie fabuły.

Największą frajdę w Illuminati sprawi mi możliwość obserwacji, jak wchodzą w interakcję z innymi postaciami. Nie wiem, jak będzie wyglądała historia tych bohaterów. Jedno jest pewne – ich obecność poczujecie już w następnych Avengersach.

powiedział Kevin Feige.

Illuminati zadebiutowali w New Avengers #7 w 2005. Pierwotnie ich grupa składała się z Doktora Strange’a, Iron Mana, Namora, Mr. Fantastica, profesora Charlesa Xaviera oraz Black Bolta. Marvel Studios nie posiada praw do wielu wyżej wymienionych postaci, możliwe zatem, że w MCU grupa ta złożona zostanie z zupełnie innych członków.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…