Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Poznaliśmy odtwórcę roli kultowego Lando Calrissiana 2

Dzisiaj poznaliśmy ważną informację dotyczącą spin-offu Gwiezdnych wojen, który opowie o przygodach młodego Hana Solo. Lucasfilm ogłosiło, który aktor wcieli się w postać Lando Calrissiana, przyjaciela tytułowego bohatera.

fot. materiały prasowe

O tym wyborze mówiło się od dawna, jednak dopiero teraz możemy napisać o tym oficjalnie. Nowym Lando Calrissianem został aktor znany z seriali Community oraz Atlanta, Donald Glover. Tym samy stworzy on duet głównych bohaterów z Aldenem Ehrenreichem, który został wybrany na Hana Solo przed kilkoma miesiącami.

Jesteśmy szczęśliwi, że tak utalentowany artysta jak Donald do nas dołączył. Stoi przed nim naprawdę sporę wyzwanie, aby wejść w buty Lando i narzucić na siebie jego pelerynę. One pasują mu jednak idealnie. Chcielibyśmy go także oficjalnie przeprosić za zniszczenie Comic-Conu do końca życia.

zażartowali reżyserzy produkcji

Jak wiadomo od dawna za kamerą widowiska stanie jeden z najgorętszych duetów Hollywood – Phil Lord i Chris Miller. Miejmy nadzieję, że gwiazda nowego serialu stacji FX Atlanta, da radę w stu procentach sprostać temu ciężkiemu zadaniu i spisze się równie doskonale, co przed laty Billy Dee Williams. Premiera Hana Solo zaplanowana została na 25 maja 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox

Nie został Spider-Manem, ale nagroda pocieszenia jest myślę zadowalająca. Świetny wybór!

Bluejohn_26 Redox

@Redox Też mi się podoba ten wybór. Moim zdaniem dobrze się stało, że nie zagra Milesa. Rola Lando lepiej do niego pasuje i z pewnością pomoże w dalszej karierze.

Proszę czekać…