Colin Firth w Mary Poppins Returns 0

Nadchodzący sequel Mary Poppins nabiera kształtów i zdaje się, że będzie perfekcyjny z każdej strony. Teraz pojawiła się informacja, że nagrodzony Oscarem Colin Firth dołączył do obsady!

Firth ma zagrać Williama Weatherwall Wilkins, który jest szefem Fidelity Fiduciary Bank. Akcja filmu ma się rozgrywać 20 lat po oryginale z Julią Andrews, a jako Mary Poppins zobaczymy Emily Blunt. Ben Whishaw i Emily Mortimer zagrają Michaela i Jane Banks teraz już dorosłych. Nagrodzona Oscarem Meryl Streep również podpisała kontrakt i pojawi się jako kuzynka Mary. Natomiast Lin-Manuel Miranda zagra Jack, ulicznego latarnika. Reżyserią zajmie się Rob Marshall.

Pojawienie się Firtha na liście obsadowej sprawia, że film wydaje się tylko bardziej atrakcyjny. Oczywiście, że brytyjski aktor jest jednym z najbardziej cenionych w biznesie, rozbijając bank niemal w każdej roli, w jakiej się pojawi.

Akcja filmu będzie się rozgrywała w Londynie (w czasie, który oryginalnie został napisany w książce) i będzie podążał za dorosłymi bohaterami Jane i Michaela Banks. Bohaterowie i trójka dzieci Michaela zostają odwiedzeni przez Mary Poppins. Dzięki jej magicznym zdolnościom, rodzina odzyskuje radość i zadziwienie, którego brakowało w ich życiu.

Mary Poppins Returns pojawi się w kinach 25 grudnia 2018 roku.

Źrodło: http://heroichollywood.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…