Ewan McGregor reżyserem filmu o Obi-Wan Kenobi? 0

We wrześniu 2014 roku pojawiły się plotki, że Disney i LucasFilm planują spin-off Gwiezdnych wojen oparty na bohaterze Obi-Wan Kenobi. Te doniesienia pojawiły się zaraz po głosowaniu, w którym ten bohater okazał się najbardziej popularny w całej serii. Niestety nic nie zostało potwierdzone. Jeśli jednak powstanie film o Obi-Wan Kenobi, Disney ma pod ręką reżysera, który chętnie podejmie się zadania. Jest nim Ewan McGregor, który niedawno debiutował za kamerą Amerykańskiej sielanki..

Oto co powiedział aktor zapytany o wyreżyserowanie filmu o Obi-Wan Kenobi:

O boże, nigdy o tym nie myślałem! No tak, tu mnie masz! Nie wiem. Naprawdę nigdy wcześniej o tym nie myślałem. Kiedy ludzie pytali mnie o to, zawsze mówiłem, że z chęcią podejmę się takiego zadania. Chciałbym zagrać Obi-Wan Kenobi jeszcze raz. Zawsze wydawało mi się, że istnieje fantastyczna historia pomiędzy ostatnim filmem, który zrobiłem [Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów a tym, w którym pojawia się Alec Guinness. Zawsze powtarzam, że z chęcią wezmę w tym udział, ale po raz pierwszy słyszę pytanie o wyreżyserowanie tego filmu. Muszę porozmawiać z Disneyem.

Podczas gdy nie było jeszcze żadnych oficjalnych rozmów o spin-offie Obi-Wan Kenobi, krąży mnóstwo plotek. Jedną z nich jest niepotwierdzona opowieść, że LucasFilm rozwija trylogię o Kenobi. Na razie w produkcji są trzy spin-offy, które powinny trafić do kin do 2020 roku, ale mają one dotyczyć Bobaa Fetta. Tymczasem Disney chce wypuścić do kin jeden film na rok, więc wydaje się możliwe, że wkrótce pojawią się plany na kolejne produkcje.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…