Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

2. sezon Jessiki Jones w całości wyreżyserują kobiety 0

Nadal nie wiemy dokładnie o czym opowiadać będzie drugi sezon serialu Jessica Jones. Nie wiemy także jak duży wpływ będą miały na nią wydarzenia, które zobaczymy w miniserialu The Defenders, którego bohaterami będą postacie znane z komiksowych produkcji Netfliksa i Marvela. Wiemy natomiast, że wszystkie odcinki drugiej serii zostaną wyreżyserowane przez kobiety.

fot. materiały prasowe

Ta informacja została podana przez Melissę Rosenberg, która jest producentką oraz shuwrunnerem serialu Jessica Jones. Na razie jednak nie podano nazwisk reżyserek, które staną za kamerą produkcji Netfliksa. Rosenberg zaznacza jednak, że jest to jak najbardziej świadoma decyzja i chciałaby, aby producenci częściej decydowali się na tego typu rzeczy.

Twórczyni dodała również, że zależy jej na tym, aby zebrać odpowiedni zespół, który pod wieloma aspektami pracy będzie się od niej różnił. Ma to pomóc serialowi, ponieważ każda osoba wniesie do niego coś od siebie. Dodatkowo wyjawiła, że prace nad scenariuszami poszczególnych odcinków drugiej serii Jessiki Jones są już na ostatniej prostej. Premiera nowego sezonu będzie miała miejsce prawdopodobnie dopiero w 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…