Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwierzęta nocy - nowy zwiastun filmu Toma Forda 2

Focus Features zaprezentowało zwiastun nowego filmu Toma FordaZwierzęta nocy. Zapowiedź produkcji w gwiazdorskiej obsadzie znajdziecie poniżej.

Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Edwarda, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Edwarda rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości.

W obsadzie Zwierząt nocy znaleźli się Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon, Isla Fisher, Laura Linney, Michael Sheen, Aaron Taylor-Johnson oraz Armie Hammer. Ta plejada gwiazd z pewnością robi wrażenie. Premiera filmu w Polsce 18 listopada.

Źrodło: Focus

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…