Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Van Helsing częścią uniwersum potworów 1

Universal Pictures ma bardzo ambitne plany, jeśli chodzi o uniwersum potworów, które jest właśnie tworzone. W czerwcu przyszłego roku do kin wejdzie Mumia z Tomem Cruise'em, a w planach są już kolejne produkcje z kultowymi stworami. Jak się teraz okazuje dołączy do nich jeszcze jedna ikoniczna postać – Van Helsing.

Kiedy na świecie ludzie mają do czynienia z bandą potworów, musi znaleźć się ktoś kto zajmie się ich złapałem lub też pokonaniem. I tym kimś miałby być właśnie Van Hesling. Scenariusz do filmu o jego przygodach miałby zostać napisany przez Erica Heisserera, twórcę Nowego początku. Nowa wersja filmu miałaby się zdecydowanie różnić od tej z 2004 roku, w której wystąpił Hugh Jackman. Całkiem możliwe, że do małego wprowadzenia dojdzie już w Mumii. Prace nad filmem zostały potwierdzone przez samego scenarzystę:

To wczesny proces, jednak wciąż idzie do przodu. Nie wiem czy pozostanie w tym stanie. Na ten moment nie jest on jakąś częścią, jest co najwyżej chrząstką, która łączy go z innymi elementami, jak Mumia.

powiedział Eric Heisserer

Universal Pictures całkiem poważnie traktuje swoje uniwersum i zatrudnia do filmów wielkie gwiazdy. Jak wcześniej wspomniałem w filmie o Mumii wystąpi Tom Cruise i Russell Crowe. Do produkcji o Niewidzialnym człowieku zatrudniony został Johnny Depp. W planach są także Wilkołak, Dr. Frankenstein (łączy się z tym filmem Javiera Bardema) oraz Narzeczona Frankensteina.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…