Deadpool 2 powinien być w rękach Tarantino 3

Reżyser Deadpool , Tim Miller, opuścił swoje stanowisko ze względu na twórcze różnice pomiędzy nim a Ryanem Reynoldsem. Oficjalnie to on miał się zająć reżyserią sequela, na razie nie wiadomo, kto zajmie jego miejsce. Fani jednak nie spoczywają w spekulacjach i oczekiwaniach.

Na Change.org pojawiła się petycja zaadresowana do Deadpoola, Ryana Reynoldsa, żeby to Quentin Tarantino zajął się reżyserią sequela.

Można przeczytać:

Jeśli jest szansa, aby Tarantino zrealizował ten projekt gwarantując zysk miliarda dolarów, to o to chodzi. Mamy przeczucie, że to mogłoby być w stylu Kill Bill. Wyobraź sobie Tarantino, który pisze dialogi dla The Merc with the Mouth! To byłoby wspaniałe! Dołącz do mnie!

Chociaż ten pomysł wydaje się sporo na wyrost, nie można zapominać, że Tarantino jest ogromnym fanem komiksów. Jego film, Django, zamienił się nawet w serię mini komiksów publikowanych w Vertigo Comics.

Na razie nie wiadomo nic o tym, żeby Tarantino był zainteresowany dołączeniem do projektu. Mamy nadzieję, że popularność komiksów w kategorii wiekowej R, wzmocni zainteresowanie reżysera i zobaczymy go przy takiej produkcji. Nawet gdyby nie był to Deadpool 2, pomysł na przyszłość wydaje się ciekawy.

Źrodło: http://heroichollywood.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…